Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zamawiaj produkty dla diabetyków online!

Chcesz zakupić wkłucia podskórne przeznaczone do pompy? A może cały system CGM przeznaczony do podawania insuliny wraz z pompą? Teraz takie produkty dostępne są również w sklepach internetowych dla diabetyków. Można zakupić je także z refundacją, by zapłacić jeszcze mniej!

Sklepy dla diabetyków w internecie

Cukrzyca typu I oraz II wymaga właściwego leczenia. Jest ono dobierane indywidualnie w zależności od jej rodzaju oraz stopnia zaawansowania.

W przypadku cukrzycy typu I, która zaliczana jest do grona chorób autoimmunologicznych, czyli związanych z nieprawidłowym działaniem układu odpornościowego, stosuje się specjalne pompy insulinowe. Wielu pacjentom pomagają one w codziennym funkcjonowaniu. Wykorzystuje się także produkty jak glukometry, które mogą również posiadać formę sensorów umieszczanych w skórze, na przykład jak w przypadku systemów Freestyle Libre.

Aktualnie takie produkty można kupić również w internecie. To duże udogodnienie, ponieważ można zamawiać je z dostawą do domu, więc nie jest konieczne osobiste udawanie się do sklepu. Teraz, w dobie epidemii koronawirusa, jest to dodatkowy atut dla osób, które chcą uchronić się przed zakażeniem.

W internetowych sklepach dla diabetyków asortyment jest bardzo szeroki. Obejmuje on między innymi systemy CGM oraz FGM do monitorowania glukozy, wkłucia silhouette podskórne do pompy insulinowej, glukometry, paski, igły. Są to wyroby oferowane przez różnych producentów, w tym także przez uznane marki.

Refundacja na wyroby medyczne dla cukrzyków

Dużym atutem zakupu wyrobów dla diabetyków online jest możliwość uzyskania refundacji. Przykładowo, dostępna na Freestyle Libre refundacja NFZ pozwala wtedy na uzyskanie kilkuset złotych oszczędności na produkcie. Wtedy produkt jest dostarczany bezpośrednio do klienta, a on płaci tylko swoją część rachunku – resztę opłaca NFZ.

Oferowana na różne wyroby, w tym na systemy CGM refundacja wymaga wypisania odpowiedniego dokumentu online, w którym podaje się dane ze zlecenia. Po jego kontroli możliwe jest otrzymanie wyrobów z dofinansowaniem. Zatem można zrobić to również całkowicie online!

Leave a Comment